Çeşitlilik Göçmen Vizesi – Piyango

“Yeşil Kart Çekilişi” olarak da bilinen Çeşitlilik Göçmen Vizesi programı, önceki beş yıl içinde daha az sayıda göçmene (Amerika Birleşik Devletleri’ne) sahip olan ülkelere yılda 55.000 göçmen vizesi sunarak ABD toplulukları içinde çeşitlilik yaratmayı amaçlayan bir ABD hükümeti piyango programıdır.

2017’den bu yana, bazı milletler, “Piyangoyu” kazanmış olmalarına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri’ne Göçmen Vizelerini başarılı bir şekilde alma konusunda ciddi kısıtlamalarla karşı karşıya kaldılar.

Program, özellikle son yönetimle birlikte ciddi bir inceleme altına girmiştir ve daha mevcut kısıtlamaların farklı yönlerini ele alan farklı davalar vardır.

Davanızın değerlendirilmesi için lütfen Lawmaks ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Genel Gereksinimler

Piyangoya katılmak için başvuru sahiplerinin uygun bir ülkede doğmuş olmaları gerekir. 

Uygun ülkelerin bir listesi ve Çeşitlilik Göçmen Vizesi Çekilişi’ne hak kazanabileceğiniz diğer genel yollar için, ABD Dışişleri Bakanlığı Web Sitesini ziyaret ederek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2021-Instructions-Translations/DV-2021-%20Instructions-English.pdf

En son piyango onaylarımız

We Can Help