Categories
news

Göçmen Olmayan Durum Değişikliğinizi Form I-539 ve I-907 Premium İşlem Hizmeti ile Kolaylaştırın!

12 Haziran 2023’te USCIS, Form I-539’u dolduran ve statülerini göçmen olmayan F-1, F-2, M-1, M-2, J-1 veya J-2 olarak değiştirmek isteyen adaylar için premium işlemin genişletildiğini duyurdu. Sizleri, başvurunuzun yalnızca 30 takvim günü içinde işlenmesini sağlayan bir seçenek olan I-907 Premium İşlem Hizmetiyle tanıştırmak isteriz. 1.750$ lık bir ücretle uzun bekleme sürelerine elveda ve daha hızlı durum değişikliği sürecine merhaba deyin.
Başvurunuzun incelenmesini hızlandırmak için Premium İşlem Hizmeti’nden faydalanın. Artık aylarca endişeyle beklemenize gerek yok. Bu gelişme, USCIS’in verimliliği artırma ve genel göç sistemi üzerindeki yükleri azaltma çabalarının bir parçası olarak kabul edilmektedir.

Web Sitesi Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde sunulan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki tavsiye olarak kabul edilmemelidir ve bu web sitesini görüntülemek veya bu site aracılığıyla Lawmaks ile iletişime geçmek bir avukat-müvekkil ilişkisi kurmaz.

Doğru ve güncel bilgileri korumaya çalışsak da içeriğin eksiksizliği, doğruluğu, güvenilirliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmuyor veya garanti vermiyoruz. Bu web sitesinde bulunan bilgilere güvenmeniz sizin sorumluluğunuzdadır.

Lawmaks, bu sitenin içeriğine dayanarak yapılan veya yapılmayan her türlü eyleme ilişkin yasaların izin verdiği ölçüde hiçbir sorumluluk kabul etmez. Hiçbir durumda [Hukuk Büronuzun Adı] bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasarlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Bu web sitesi kontrolümüz altında olmayan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Harici sitelerin içeriğini onaylamıyoruz ve bunların sorumluluğunu kabul etmiyoruz. Kişiselleştirilmiş hukuki tavsiye için bir avukata danışınız.USCIS