Categories
news

Keşfedin Büyüme Fırsatları: İşinizi Lawmaks Göç ile ABD’de Genişletin

Başarılı işletmeler yürüten yabancı uyrukluların dikkatine (İran, Suriye veya Kuzey Kore dışında): Operasyonlarınızı genişletmek ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir şube açmak isteyen hırslı bir işletme sahibi misiniz?
Lawmaks Göçmenlik, yirmi yıllık hukuk tecrübesiyle vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için burada. Sizin gibi girişimcilere ABD pazarında kendi şubenizi kurmaları için kişiye özel planlar sunuyoruz. Vize fizibilitesine odaklanarak süreç boyunca kapsamlı hukuki yardım sağlıyoruz. Hak kazanmak için, yabancı şirketinizin son 3 yılda en az bir yıllık kanıtlanmış bir geçmiş performansına sahip olması, çalışanlarının olması ve kazançlı, işleyen bir iş kanıtına sahip olması gerekir. En iyi kısmı:

  • Eşinizin L-2 vizesi ve sınırsız çalışma izni olacak
  • 21 yaşın altındaki evlenmemiş çocuklarınız burada çalışma veya devlet okullarına veya özel okullara gitme olanağıyla birlikte L-2 vizesinden yararlanacak ABD
  • EB-1c’yi kullanarak, kendi şirketinizin size ve ailenize yeşil kart için sponsor olabileceği yeşil karta giden yolu açın.
  • Minimum yatırım gerekmez: Yatırım tutarınız, işletmenizin gelişmesi için neye ihtiyaç duyduğuna bağlı olacaktır.

    L-1 Vize sürecinin karmaşıklıklarının üstesinden gelme konusunda Lawmaks’a güvenin, yeni büyüme fırsatlarının kilidini açmanıza ve dinamik ABD pazarında iş ufkunuzu genişletmenize yardımcı olun.