EKİBİMİZ

Marjan Kasra, Esq.

Marjan Kasra, Esquire, Marjan Kasra, LLC’nin Hukuk Bürolarının kurucusu ve Yönetici Avukatıdır. Avukat Kasra, dünya çapındaki ABD Konsolosluk görevlerinde bulunan müvekkillerine hukuk danışmanlığı sağlamaktadır.

EB-5 ve E-2 Vizeleri ile ilgili olarak Orta Doğu’ya özgü konularda kapsamlı deneyime sahiptir.

Connecticut Üniversitesi, Columbia Üniversitesi ve Quinnipiac Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim gören Kasra, prestijli NYC Barosu MENA Komitesi üyesidir ve Amerikan Hukuk Müşavirliği Enstitüsü tarafından Connecticut Eyaletinde “En İyi 10 Göçmenlik Avukatı”ndan biri olarak kabul edilmiştir.

Marjan Kasra, aktif bir AILA üyesidir olup dünya çapındaki Göçmenlik Hukuku merkezlerinde sık sık konuşmacılık yapmaktadır ve EB-5 endüstrisinde önde gelen uzmanlardan biri olarak kabul edilmektedir.

marjan kasra
Marjan Kasra, LLC Hukuk Bürolarının Kurucusu.

babak hodjat
Babak Hojjat, J.D.

Babak Hojjat J.D.

Yasal İrtibat ve Operasyon Direktörü.

Babak Hojjat, J.D., Marjan Kasra, LLC’nin Hukuk Bürolarında Küresel Operasyonlar Direktörüdür.

Hojjat Bey Göçmenlik Hukuk Büromuzda 15 yılı aşkın deneyime sahip olup Yatırım Vizesi Kategorisinde uzmanlaşmıştır ve alanında lider ve ekibimizin “başarılı” bir üyesi olduğunu çalışmalarıyla kanıtlamıştır. Hukuk büromuzun pazarlama ekibine stratejik yönlendirme ve gözetim sağlamaktadır.

Hojjat Bay, Göçmenlik Hukuk Büromuzda 14 yılı aşkın deneyime sahiptir ve Orta Doğu müvekkillerimizle ilgili konularda kapsamlı deneyime sahiptir.


Iryna Banakh

Iryna Banakh

Iryna Banakh, Lawmaks’ın Stamford, CT’deki ABD Genel Merkezinde Paralegal Başkanıdır. İyi derecede İngilizce, Ukraynaca ve Rusça bilmektedir.

Lisans derecesini Kiev Taras Shevchenko Ulusal Üniversitesi’nden Şirketler Hukuku alanında daha sonra L.L.M derecesini Chicago-Kent College, Chicago, Illinois’den almıştır ve orada Uluslararası ve Uluslarötesi Hukuk alanında uzmanlaşmıştır.

Iryna şu anda NY Baro Sınavına girmeye hak kazanmıştır ve Lawmaks’ta Göçmenlik Hukuku ve Fikri Mülkiyet hakkındaki bilgisini genişletmeye devam etmektedir.

Avukat Marjan Kasra’nın doğrudan rehberliğinde, Iryna yasal araştırma ve yasal belgelerin hazırlanmasından sorumludur. Iryna yüksek motivasyona sahip bir hukukçu olup kendisine verilen her görevde başarılı olduğunu kanıtlamıştır.


Ivanna Vintonyak

Ivanna Vintonyak

Ivanna Vintonyak, Lawmaks’ın ABD Genel Merkezi’nde Hukuk Yardımcısıdır. İyi derecede İngilizce, Ukraynaca ve Rusça bilmektedir.

Ivanna, Norwalk Community College’da Bilim alanında Önlisans Derecesi, A.B.A’da Hukuk Asistanı derecesini almıştır.

Ivanna, Lawmaks’ın tüm şubeleri arasında irtibat görevi görür, avukatların idari ihtiyaçlarını destekler ve Paralegal becerilerini belge toplama ve sunmada kullanır.

Ivanna yetenekli bir avukat ve Göçmenlik Hukuku bilgisini genişletmeye devam eden bir takım üyesidir.


Irish Dagoc

Irish Dagoc

Irish Dagoc, Lawmaks’ın Dubai şubesinde Paralegal Baş ve Ofis Yöneticisidir.

İyi derecede İngilizce ve Tagalogca bilmektedir ve lisans derecesini Filipinler’deki Central Mindanao Üniversitesi’nden Büro Yönetimi alanında almıştır.

5 yılı aşkın bir süredir idari alanda çalışmaktadır ve doğuştan gelen iletişim becerilerini ve deneyimlerini her bir müşteriyi büyük bir özenle incelerken kullanmaktadır.

İrish, Lawmaks’ın COO’su Babak Bay Hojjat, JD’nin asistanıdır.

Performans doğruluğu ve verimliliği sağlamak için tüm Lawmaks şubelerinde diğer hukuk asistanlarını eğitir ve denetler.

Irish her müşteriye değer verir ve özen gösterir, mükemmeliyetçidir ve Lawmaks için mutlak bir değerdir.


Zahra Sedaghati

Zahra Sedaghati

Zahra Sedaghati, Lawmaks’ta Hukuk Müşaviridir. İyi derecede İngilizce ve Farsça bilmektedir ve B.S. Tahran, İran’daki Azad Üniversitesi’nde İngilizce Çeviri alanından mezundur.

Zahra, Lawmaks’taki görevinden önce kitap ve sözlük çevirmeni ve İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır.

Hem Farsça hem de İngilizce’deki uzmanlığı nedeniyle Zahra, Lawmaks’taki çeviri ihtiyaçlarını ve web sitemizin “Farsça” bölümünün içeriğini yönetmekten sorumludur.

Güçlü sözlü iletişim becerileri, İranlı müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermesine yardımcı olmaktadır.

Şu anda Zahra, Orta Doğulu müvekkillerimize hizmet vermekte, yasal hizmetler sunmakta ve her müvekkiline kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri sağlamak için becerilerini kullanmaktadır.


Allyza Jean Sarias

Allyza Jean Sarias

Allyza Jean Sarias, Lawmaks’ın Dubai, BAE bölümünde Hukuk Yardımcısıdır. Lisans derecesini Filipinler’deki Mindanao Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünde tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce ve Tagalogca bilmektedir ve dil becerilerini Lawmaks’ın çeşitli müşteri kitlesine yardımcı olmak için kullanmaktadır.

Hukuk Büromuzda çalışmaya başlamadan önce Allyza, hukuk becerilerini pekiştirdiği Mindanao Üniversitesi Hukuk Eğitimi Departmanında Öğrenci Stajyer Asistanı olarak çalışmıştır.

Şu anda Allyza, Lawmaks’ta üst yönetime İdari Destek sağladığı bir hukuk danışmanıdır.

Allyza, diğer görevlerinin yanı sıra son derece hassas ve gizli nitelikteki belgelerin toplanmasından sorumludur.

Baş Hukuk Müşavirimizin rehberliğinde Allyza, MENA bölgesinden müvekkillerimizle doğrudan çalışırken yeteneklerini geliştirmeye devam etmektedir.


Sanaz Rezaee Afshar

Sanaz Rezaee Afshar, MENA bölgesindeki seçkin müşteri grubumuza müşteri hizmetleri sunduğu Lawmaks’ta Müşteri İlişkileri Müdürüdür. İyi derecede İngilizce ve Farsça bilmektedir.

Sanaz, yüksek lisans derecesini İran, Tahran’daki Khajeh Nasir Toosi Üniversitesi’nde Bilgi Teknolojisi Mühendisliği alanında almıştır.

Sanaz, Lawmaks’taki görevinden önce bir Bilgi Güvenliği Şirketinde BT yöneticisi ve Ağ ve Müşteri Hizmetleri Müdürü (CRM) olarak çalışmıştır.

Bankacılık sektörü ile de çalışan Sanaz, Elektronik Ticaret ve E-WOMM (Elektronik Ağızdan Ağıza Pazarlama) konulu tezini sunarak en yüksek puanları almıştır.

Sanaz, müşterilere karşı her zaman olumlu, empatik ve profesyonel bir tutum sergilerken, müşterilerin sorularına yanıt verme konusundaki olağanüstü becerilerini kullanır.

Sanaz, dil becerilerini ve çeşitli iş deneyimlerini uluslararası müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için birleştirebilen ve aynı zamanda ABD düzenlemeleri hakkında bilgi sahibi olan yüksek eğitimli bir ekip üyesidir.


Mary Joy Bajura

Mary Joy Bajura

Mary Joy Bajura, Lawmaks’ın Dubai, BAE bölümünde Hukuk Yardımcısıdır. Lisans derecesini Filipinler’deki Holy Cross of Davao College’dan Yönetim Muhasebesi alanında almıştır.

Derecesini alırken, aynı zamanda Üniversite Kayıt Memuru’na Çalışma Bursu olarak büro desteği sağlamıştır. İyi derecede İngilizce ve Tagalogca bilmektedir ve dil becerilerini Lawmaks’ın çeşitli müşterilerini verimli bir şekilde desteklemek için kullanmaktadır.

Joy, Lawmaks’ta çalışmadan önce, genel ofis işlerini yönettiği ve müşterilerine en üst düzeyde profesyonel müşteri hizmeti sunduğu bir Sanayi Şirketinde Hesap ve Ofis Yöneticisi olarak çalışıyordu.


Aisha Esmaeilzadeh

Aisha Esmaeil Zadeh

Aisha Esmaeil Zadeh, MENA bölgesindeki seçkin müşteri grubumuza müşteri hizmetleri sunduğu Lawmaks’ta Müşteri Hizmetleri Temsilcisidir. İyi derecede İngilizce ve Farsça bilmektedir.

Aisha, Lisans Derecesini İran’ın Şiraz kentindeki Payam Noor Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde almıştır.

Aisha, Lawmaks’taki görevinden önce bir Gıda Sanayi Şirketinde müdür yardımcısı ve Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak çalışmıştır.

Aisha şu anda Lawmaks’ta Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ve Sosyal Medya Yöneticisi olarak şirketin sosyal ağlarıyla ilgilenmektedir.


Solomiia Hukaliuk

Solomiia Hukaliuk

Solomiia Hukaliuk, Lawmaks’ın Ukrayna bölümünde Hukuk Yardımcısıdır. İyi derecede İngilizce, Ukraynaca ve Rusça bilmektedir.

Lisans derecesini Batı Ukrayna Ulusal Üniversitesi’nden Uluslararası Hukuk alanında almıştır. Daha sonra, Solomiia L.L.M derecesini Chicago-Kent College, Chicago, Illinois’den aldı ve burada Uluslararası ve Ulusötesi Hukuk alanında uzmanlaşmıştır.

Solomiia, Konsolosluk İşlemleri konularında uzmanlaşmıştır ve müşterilerimiz adına ABD büyükelçilikleri ve ABD Göçmenlik büroları ile yazışmaları yürütmektedir.


Nasim Haghighi

nasim turkey office

Nasim Haghighi, İstanbul’da yaşayan bir Türk vatandaşıdır. Aslen İranlıdır.

İyi derecede İngilizce, Türkçe ve Farsça bilmektedir. Allameh Üniversitesi’nde Uluslararası Hukuk alanında yüksek lisans derecesi almıştır.

ICBAR derneği üyesidir ve 14 yılı aşkın süredir avukat olarak çalışmaktadır.

Ek olarak, İran yasaları konusunda uzmandır ve uluslararası mevzulara hakimdir.

Lawmaks’ta, altın standart müşteri hizmetlerine bağlılığı sağladığı İstanbul, Türkiye bölümünün başkanıdır.